• home
  • horloges
  • Watchwinders
  • Horlogeboxen
  • faq
  • blog
  • contact
  • Uitgebreid zoeken
    Uitgebreid zoeken
    Horlogeboxen
  • Benson(14)
  • Horloge accessoires
    Horloge gereedschap
  • Horlogebanden
  • Benson(64)
  • Horlogesluitingen
  • Benson(12)
  • Mijn mandje
    Aantal: 0
    Totaal: € 0,00

    Benson Premium Watchwinder C2-D

    De houten Benson Watchwinders staan voor luxe en gebruiksgemak. De Benson Watchwinders uitgevoerd in hout kenmerken zich door hoge kwaliteit, schitterende afwerking en luxe designs. Elke Benson Watchwinder is verkrijgbaar in diverse soorten hout en verschillende kleuren. De luxe uitstraling en een uiterst laag geluidsniveau en energieverbruik zorgen ervoor dat de Benson Watchwinder prima geschikt is voor plaatsing in uw woon- en slaapkamer. Uw horloge wordt door elke Benson Watchwinder keurig opgewonden, zodat het energiepeil behouden blijft en u uw horloge op elk gewenst tijdstip kunt dragen zonder het op te winden of de tijd te corrigeren. Kortom, onze watchwinders zijn een prima  accessoire voor uw automatische horloge dat nergens zal misstaan bij u thuis of op kantoor.

    Benson Premium Watchwinder C2-D
    Deze watchwinder functioneert op netstroom (stopcontact) via een adapter.Deze watchwinder is geschikt voor 2 horloges.Mineraalglas: standaard glas.Deze watchwinder heeft 2 draairichtingen en heeft als 3e optie een programma ter afwisseling van beide draairichtingen (clockwise, counterclockwise en alternate).Dit product wordt geleverd met 1 jaar garantie.Dit product wordt geleverd inclusief duidelijke handleiding.

    Kenmerken

    Breedte:20 cm
    Energievoorziening:Adapter (netstroom)
    Geschikt voor:2 horloges
    Gewicht:1500 gram
    Hoogte:25 cm
    Kleur bekleding binnenkant:Grijs
    Kleur watchwinder:Bruin
    Lengte:20 cm
    Materiaal glas:Mineraalglas
    Materiaal watchwinder:Hout
    Opbergmogelijkheid voor:3-4 horloges
    Programma’s:3 programma’s (CW, CC, Alt)

    Extra functionaliteiten

    Extra's:Japanse motor
    Kleur: Donkerbruin met houtnerf
    Energiezuinig

    Verpakking en levering

    Garantie:1 jaar
    Handleiding:Ja, boekje
    Juweliersprijs:199 €
    Verpakking:Kartonnen verpakking
    € 129
    Inclusief 19% BTW en gratis verzending binnen Nederland.
    1 jaar extra garantie: + € 40
    4 tot 6 werkdagen
    Levertijd:
    Klantervaringen van bestellingen met dit product
    Dhr. Benlali
    uit Hoofddorp
    1-9-2011 om 15:36 uur
    12-10-2011 om 20:39 uur
    Beoordelingen:
    Ervaring:

    Goede service, en kwalitatief produkt. Als ik weer wat nodig heb dan bestel ik het zeker bij Bensontrade. Ga zo door Dhr. F. Benlali

    Dhr. T. Meeuwissen
    uit Hoensbroek
    11-9-2011 om 10:23 uur
    17-9-2011 om 09:06 uur
    Beoordelingen:
    Ervaring:

    Ik heb de C2-C al (werkt overigens nog steeds perfect na 2 jaar), maar deze ga ik verkopen nu ik de C2-D heb gekocht. Ik vind de kleur van de C2-D mooier en ook past hij beter bij de rest van mijn interieur.

    Er zijn 2 klantervaringen met dit product (1 van 2)
    Volg BensonTrade op Twitter!